MASÁŽ

Masáž je velmi stará léčebná metoda, známá již více než 5000 let. První zmínka o ní pochází z Egypta. Masáž se používá jako prostředek ke zlepšení fyzické i duševní kondice. 

Pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zlepšuje prokrvení svalů a tedy i látkovou výměnu, která napomáhá k rychlejšímu odplavení toxických látek z těla.

Masáž má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.

Odstraňuje únavu, stres, nespavost, bolesti hlavy, navozuje příjemné pocity a působí velmi relaxačně.  Masáž je prováděna na celé tělo nebo jen na vybrané části (záda, krk, šíje, horní a dolní končetiny...). 

 

 

REFLEXOLOGIE NOHY

Naše nohy představují dokonalou mapu těla. Všechny orgány mají na noze svou odpovídající plošinu.

Reflexologie nohy je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozeně léčebné síly organizmu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy.

Masáží a stlačováním příslušných bodů na chodidle se odblokuje bolest, rozproudí tok energie v těle a navodí celkový pocit pohody a harmonie

 

MIGRÉNA

Je masáž k odstranění a prevenci bolesti hlavy, při které se masivně uvolňuje šíjové a mimické svalstvo. S rostoucí psychickou a fyzickou zátěží, starostmi, nezdravím životním stylem je bolest hlavy a migréna častým zdravotním problémem.

Účinky masáže:

  • Zklidnění a uvolnění celého nervového systému

  • Uvolnění napětí a každodenního stresu

  • Oživení všech smyslových orgánů